تماس با ما
طراحی / آنالیز / بهینه سازی / ساخت
Accourding to your IP, We detect that your language is Persian.
If it is not true please select another one.
تحقیق و بررسی هدفمند؛ ایده های نو، طراحی خلاقانه
سازمان ها و صنایع گوناگون جهت توسعه و حرکت رو به جلو، نیازمند واحد های تحقیق و توسعه متخصص و حرفه ای هستند. ما در زمینه طراحی ماشن آلات صنعتی، کشاورزی، معدنی و غیره، واحد تحقیق و توسعه شما خواهیم بود. دانش پراتیک، با استفاده از تجربه عملی خود در صنعت، آماده خلق ایده های بی نظیر، انجام محاسبات و طراحی ماشین آلات و دستگاههای مورد نیاز شما در حوزه حرفه ای خود می باشد. کافی است جهت مشاوره با ما تماس بگیرید تا تحقیق در زمینه مورد نیاز شما از همین امروز آغاز شود ...

بهترین ها هم؛
می توانند بهتر شوند!!!

هزینه هایتان را کاهش دهید! کیفیت محصول خود را بیشتر کنید واز رضایت مشتریانتان لذت ببرید. قطعا بهبود مستمر، فروش و توسعه سازمان یا شرکت شما را چندین برابر خواهد کرد؛ اما راهکار چیست؟!

توسعه ارتباطات مشتریان را سخت پسند و رقابت را تنگاتنگ کرده است. ما برای نگه داشتن شما در اوج، پیشنهاد می کنیم دوباره نگاهی به طراحی محصولاتتان بیاندازید. ما برایتان تحلیل می کنیم! ما به شما می گوییم که مواد اولیه شما در کجا ار دست می رود و نقاط بحرانی محصول شما کجاست. آنالیز مهندسی از هزینه های اضافی کسر و مشکلات کالای شما را رفع خواهد کرد.
تحقیق و بررسی هدفمند؛ ایده های نو، طراحی خلاقانه
تحقیق و بررسی هدفمند؛ ایده های نو، طراحی خلاقانه
تحقیق و بررسی هدفمند؛ ایده های نو، طراحی خلاقانه

ما مسئولیم؛
آینده را
سبز خواهیم ساخت!

تنها موضوع مهم، هزینه نیست! آیندگان نیز حق دارند از زمینی پاک لذت ببرند.

آیا می دانید برای تامین انرژی سازمان یا شرکت شما چقدر سوخت فسیلی استفاده میشود؟ آیا می دانید هزینه های مصرف انرژی در سازمان شما چقدر است؟ آیا تا کنون به انرژی های پاک فکر کرده اید؟! آیا تا کنون به بهینه سازی و جلو گیری از هدر رفت انرژی اندیشیده اید؟! ما همراه شما خواهیم بود. ما بهترین راهها برای کاهش مصرف و هزینه های انرژی، و استفاده درست از انرژی های پاک را به شما نشان خواهیم داد. زندگی سبز، سهم همه ی ماست ...

دانش پراتیک
در خدمت
توسعه فناوری روز

هر چقدر هم طراحی شما به صورت مهندسی و بر اساس اصول انجام شده باشد، باز هم نحوه اجرا و ساخت به صورت کاملا مستقیم در کیفیت محصول نهایی تاثیر گذار خواهد بود. دانش پراتیک در کنار ارائه خدمات طراحی، آنالیز، بهینه سازی و مهندسی معکوس، خدمات نظارت و مشاوره در زمینه ساخت و اجرا تجهیزات صنعتی و کشاورزی را نیز ارائه می کند. ما کیفیت محصول نهایی را برای شما تضمین خواهیم کرد.
با ما تماس بگیرید. ما همراه شما در پروژه های صنعتی هستیم.سرمایه گذاری در طراحی، نقطه قوت شما در رقابت با رقیبانتان خواهد بود.